Otomobil
Tarih Eki 17, 2019
1 Kasım 2019 ile 15 Nisan 2020 arasında karlı veya buzlu yollarda kış lastiği veya kar zinciri ...
Otomobil
Tarih Eki 17, 2019
Sonbahar ve kış mevsiminde özellikle şehirden uzak yerlerde, hatta bazen şehrin tam ortasında ...
Otomobil
Tarih Eki 16, 2019
Önde UKL-2 platformunu paylaştığı kardeşi F40 1 Serisi gibi geniş böbrek ızgara ve büyük LED farlar ...
Otomobil
Tarih Nis 27, 2019
İngiltere'de yeni bir araştıma yüzlerce anahtarsız giriş ve çalışma sistemi bulunan aracın çalınma ...
Otomobil
Tarih Mar 31, 2019
1 Aralık 2018'de başlatılan zorunlu kış lastiği uygulaması, 1 Nisan itibarıyla sona erecek.
Otomobil
Tarih Şub 28, 2019
Almanya'nın iki büyük lüks araç üreticisi Daimler ve BMW, "sürücüsüz otomobiller" için birlikte ...

TRAFİK KURALLARINI UNUTUYORUZ.

Avrupa’nın değişik ülkelerinden karayolu ile tatile gidenler, yurtdışına çıkar çıkmaz trafik kurallarını unutuyor ve kazalara sebep oluyor. Uzun yolda yorgun ve uykusuz araç kullanıyorlar.

 

Avrupa’da yaşayan yüzbinlerce kişi her yıl karayolundan Türkiye’ye seyahat ediyor. Bu uzun yolculuk sırasında sık sık trafik kazaları meydana geliyor.Malesef arzulamadığımız haberler le karşılaşıyoruz.Trafik kazalarında her yıl onlarca gurbetçimiz yaralanıyorlar ve bu kazalarda hayatlarını kaybedenlerde oluyor.

Almanya’nın Mildenberg kentinden yola çıkan ‚Serdar Keveli ‚Avrupa ülkesinde kuralların en ufak detayına bile dikkat eden ve hiçbir ihlalde bulunmayan sürücüler, her nedense yurtdışına çıkar çıkmaz trafik canavarı oluyor. Bu tabiki herkes için geçerli değil, ancak kaza nedenlerine bakıldığında hep aynı ihlaller ve hatalar dikkat çekiyor: Hatalı sollama, aşırı hız, uykusuzluk ve yorgunluğun yol açtığı kazaların olması bizleri üzüyor , dedi.

Serdar Keveli ‚Geçtiğimiz yıllarda uykusuzluk nedeniyle yaşanan üzücü olayların sayısı çok fazla. dedi.. Vatandaşlarımız Mümkün mertebe dinlenerek gitsinler, diyen ‚Keveli‘

uykusuz yola cikmayin

Bosphorushotele SılaYolu.com tavsiyesi ile geldim ve çok memun kaldım ‚ Herkese tavsiye ederim.SılaYolunda en güvenli Tesislerden biri olan Bosphorushotel‘de vatandaşlarımız gönül rahatlığı ile kalabilirler. SılaYolunda bundan güvenli bir tesis bulamazsınız , diyen, Keveli‘ Yaz aylarında meydana gelen trafik kazalarının en başlıca nedenleri yorgunluk ve konsentrasyon eksikliğidir. dedi.

Haber Sezai Koç

Sırbistan / Niş Aleksinaç

Bosphorushotel

Comments powered by CComment

Günün Öne Çıkanları

Akit yazarı Burak Karen, gurbetçi Türklerin Almanya'da 100 milyar avroları olduğunu belirterek, "Erdoğan’ın bir işaretiyle paralar ...
PARİS – Avrupa Birliği (AB) içerisinde Schengen serbest dolaşım sisteminin iptali olasılığı gün geçtikçe somutluk ...
Almanya ve Türkiye arasında tırmanan miting gerginliği çifte vatandaşlığı yeniden tartışmaya açtı. Muhafazakar politikacılar ...

Bunlarda ilginizi çekebilir

Otomobil
Tarih Eki 17, 2019
©2002 -2018 SılaYolu.com Tüm Hakları Saklıdır.

Sıla Yolu.com. Almanya ve Avrupa’da yaşayan vatandaşlarımıza 'Silayolu Rehberi olma misyonu üstlenmiş ve bu sorumlulukla hayata geçmiş bir websitesi olarak yola cıkmıştır.

Avrupa'da kendi alanında 2002'den bu yana 1 Numara olan SilaYolu.com Avrupa'da en çok ziyaret edilen internet portallarından bir tanesidir.

  • info@silayolu.com 
  • Hotline: 01805 47 44 66

Çözüm Ortaklarımız

Please publish modules in offcanvas position.