Adapazarı-İzmit Doğu gişeleri otoyolu 1 ay boyunca trafiğe kapatılacak

Anadolu otoyolunun Adapazarı-İzmit Doğu gişeleri arasındaki bölümü, onarım çalışmaları nedeniyle 31 Temmuz-24 Ağustos tarihlerinde 07.30-17.30 saatleri arasında ulaşıma kapatılacak.

 

ADAPAZARI - Sakarya Valiliğinden yapılan yazılı açıklamada, Adapazarı Kavşağı ile  İzmit Doğu Kavşağı arasında üst yapı onarım ve yenileme çalışmalarının devam  ettiği belirtildi.

Bu kapsamda Anadolu otoyolunun Ankara-İstanbul yönü Adapazarı-İzmit  arasındaki bölümünün, 31 Temmuz Pazartesi gününden itibaren 24 Ağustos’a kadar  her gün 07.30 ile 17.30 saatleri arasında trafiğe kapatılacağı aktarılan  açıklamada, ulaşımın D-100 karayolundan sağlanacağı ifade edildi.Açıklamada, çalışmalar doğrultusunda otoyolun Sapanca gişelerinden  İstanbul istikametinin de kapalı tutulacağı kaydedildi.

Gerekli tüm emniyet tedbirlerinin alınacağı ve trafik  işaretlemelerinin yapılacağı bildirilen açıklamada, çalışmalar sırasında  sürücülerden trafik işaret ve işaretçilerine uymaları istendi.

Ajanslar

Benzer Öğeler (etikete göre)

 • Bulgar çilesine AB el attı
  30/11/-0001
  Okunma 1234 defa
  Avrupalı Türklerin Sıla Yolu çilesine Avrupa Birliği el atıyor. 200 şikâyet birden tek tek yerinde incelenip Bulgaristan’a çözüm baskısı yapılacak

  Avrupalı Türklerin yaz aylarında otomobilleriyle Türkiye'ye yaptıkları yolculukta güzergâh üzerinde bulunan Bulgaristan'da yasadıkları sorunlara Avrupa Birliği (AB) el atıyor.

  AB Komisyonu, rapor halinde Avrupa Parlamentosu'na sunulan sorunları yerinde araştırıp, çözüm bulunması yönünde çalışma yapacak. Komisyon üyeleri, 200 şikayetin yer aldığı raporu rehber kabul edip, iddiaları en hızlı şekilde bağımsız olarak araştıracak. Yapılan açıklamada, "Yolsuzluklara son verilmesinin zamanı geldi" denildi. Fatih ÖZYAR

 • Gurbetçiler anavatana 33 milyar dolar para bıraktı
  30/11/-0001
  Okunma 2593 defa

  TÜİK verilerine göre, son 5 yılda yurt dışındaki Türkler, anavatanı 30 milyon 471 bin kez ziyaret etti ve 33 milyar dolar para bıraktı.

 • “Tahsilat gerçekleşmeden yabancı plakalı aracın ülkeyi terk etmesine izin verilmez”
  30/11/-0001
  Okunma 2910 defa

  Ulaştırma Denizcilik ve Haberleşme Bakanı Ahmet Arslan, otoyollardan ücret ödemeden geçiş yapan yabancı plakalı araçların, tahsilat yapılana kadar ülkeyi terk etmelerine izin verilmeyeceğini bildirdi.

 • SILA YOLUNDA ÇİLENİN ADI BULGARİSTAN VE SIRBİSTAN
  30/11/-0001
  Okunma 823 defa

  Gümrük kapıları, artan yoğunluğu karşılayamıyor. Türkiye’ye den dönüşe geçen izinciler' Kapıkule sınır kapısında beklemekten kurtulduk derken, bu seferde diğer sınırlarda kuyruklarda bekleyen aileler, uzun süre güneşin alnında perişan oluyor

 • AVRUPALI GURBETÇİLERİN GÜMRÜK ÇİLESİNE DUR DİYORUZ...
  30/11/-0001
  Okunma 12781 defa

  Avrupa’da yaşayan gurbetçi Türklerin gümrük kapılarında karşılaştıkları çile artık bitmelidir. Sıla yolunda seyahat eden yurttaşlarımıza kesintisiz olarak yol bilgileri aktaran, Dtac Silayolu Avrupa Türk Otomobil Derneği, sorunun kökten çözümü için harekete geçti.

We use cookies to improve our website. By continuing to use this website, you are giving consent to cookies being used. More details…