Turizm
Tarih Oca 19, 2019
Türkiye'nin önemli kış turizm merkezlerinden Kartalkaya'da yarıyıl tatili dolayısıyla yoğunluk ...
Turizm
Tarih Oca 16, 2019

Safranbolu Karabük ilimizin bozulmamış tarihi dokusu ile ön plana çıkan ilçesidir.

Turizm
Tarih Oca 15, 2019
Türk Hava Yollarindan gurbetcileri sevindirecek kampanya.
Turizm
Tarih Oca 13, 2019
THY süper kampanya.
Turizm
Tarih Oca 11, 2019
Almanya'da Köln-Bonn, Düsseldorf ve Stuttgart havaalanlarında güvenlik personeli bir günlük uyarı ...
Turizm
Tarih Oca 09, 2019

Almanya’da, Verdi sendikasınca Düsseldorf, Köln-Bonn ve Stuttgart Havalimanlarında görev yapan ...

Dolandırıcılar otoyollara çıktı

İzin mevsiminde sık sık haberini yaptığımız dolandırıcılık olayı şimdi Almanya’nın otoyollarında da görülmeye başlandı. Sıla Yolu’na çıkan Avrupalı Türkleri yolda durdurup, “Param yok. Aracım bozuldu. Üzerimde bu altın yüzük var. Karşılığında bana para verir misin?’ diyen dolandırıcılar aynı numarayı Almanya otoyollarındaki dinlenme tesislerinde bu kez Almanlara yapmaya basladı.

GÖRÜNTÜLENDİ

“Otoban altıncısı” (Autobahngold) adıyla tanımlanan dolandırıcılık olayı yaygınlaşmaya başlayınca polis harekete geçti. Bochum polisi, dolandırıcının oyununa gelmeyen bir adamın oğlunun çektiği fotograf ile bir dolandırıcıyı aramaya başladı.

MAHKEME KARARIYLA

Fotoğraf mahkeme kararıyla yayımlanırken polis, “Otobanların çıkışlarında, girişlerinde ve park yerlerinde kurbanlarını durduran dolandırıcı, aracının bozulduğunu, yanında para olmadığını anlatıp, bunun karşılığında gerçek altın diye sahte altın teklif ediyor ve karşılığında para istiyor” açıklaması yaptı. Polis, kurbanların ve dolandırıcı hakkında bilgi verebileceklerin 02302 / 209- 3821 numaralı telefonu aramalarını da istedi.

Sabah

Comments powered by CComment

Günün Öne Çıkanları

Akit yazarı Burak Karen, gurbetçi Türklerin Almanya'da 100 milyar avroları olduğunu belirterek, "Erdoğan’ın bir işaretiyle paralar ...
PARİS – Avrupa Birliği (AB) içerisinde Schengen serbest dolaşım sisteminin iptali olasılığı gün geçtikçe somutluk ...
Almanya ve Türkiye arasında tırmanan miting gerginliği çifte vatandaşlığı yeniden tartışmaya açtı. Muhafazakar politikacılar ...

Bunlarda ilginizi çekebilir

©2002 -2018 SılaYolu.com Tüm Hakları Saklıdır.

Sıla Yolu.com. Almanya ve Avrupa’da yaşayan vatandaşlarımıza 'Silayolu Rehberi olma misyonu üstlenmiş ve bu sorumlulukla hayata geçmiş bir websitesi olarak yola cıkmıştır.

Avrupa'da kendi alanında 2002'den bu yana 1 Numara olan SilaYolu.com Avrupa'da en çok ziyaret edilen internet portallarından bir tanesidir.

  • info@silayolu.com 
  • Hotline: 01805 47 44 66

Çözüm Ortaklarımız

Please publish modules in offcanvas position.