ALMANYA NRW (Kuzey Ren-Vestfalya) OKUL TATİLİ BAŞLADI.


Dün okulların tatile girmesiyle birlikte' Birçok gurbetçimiz Çocukları Karne alır almaz SılaYolu'na düşmeleriyle birlikte 'Almanya'dan itibaren yollarda yoğun bir Trafik oluşmaya başladı..

Özellikle Frankfurttan itibaren Wüzburg-Nürnberg ve Passau yolunda büyük yığılmalar kacınılmaz olduğundan 'Gurbetçilerimiz yollarda  saatlerce beklemek zorunda kaldılar.Yoğunluğun bugün ve yarında devam etmesi bekleniyor.

Bunun la birlikte 'Macaristan kapısındaki yoğunluk Bulgaristan ve Türkiye Gümrük kapıları dahil yoğunluğun ve sınır kapılarında kuyrukların pazar akşamına kadar devam edecek.

ALTERNATİF GÜZERGAHLARI KULLANIN
Almanya üzerinden 3 güzergahtan Salzburg,Passau ve Dresden üzerinden alternatif güzergahları kullanabilirsiniz.

Macaristan,Röszke,Tompa kapılarından,
Slovenya Hırvatistan ve Slovenya Maribor üzerinden Sırbistana girebilirsiniz,
Makedonya Yunanistan İpsala kapısından veya Bulgaristan üzerinden Kapıkule,Hamzabeyli kapılarından Türkiye'ye girebilirsiniz.

Yine Bulgaristan-Svilengrad Yunanistan üzerinden Pazarkule'den Türkiyeye girebilirsiniz.

Bugün yola çıkacak olan Gurbetçilerimizin bu yoğunluğu dikkate alarak Seyahatlerini planlamalarını,Araç bakımlarını yaptırmalarını, Tüm evraklarını kontrol edip, Özellikle çok sabırlı olmalarını, gerekirse 1-2 gün daha evde dinlenerek yola çıkmalarını tavsiye ederiz.

Şimdiden hayırlı yolculuklar...
Silayolu.com

Editör: Ferit Odabaş

Son Düzenlenme Cumartesi, 15 Temmuz 2017 12:30
Share

Benzer Öğeler (etikete göre)

We use cookies to improve our website. By continuing to use this website, you are giving consent to cookies being used. More details…