Memlekete akın başlıyor

TÜRKLERİN en yoğun olarak yaşadığı Almanya'nın Kuzey Ren Vestfalya Eyaleti'nde okullar bugün tatile giriyor. Yaz tatillerini çocuklarının okul tatiline göre planlayan aileler bugünden itibaren havalimanları ile otoyollarda büyük yoğunluk oluşturacak. 
 

TÜRKLERİN en yoğun olarak yaşadığı Almanya'nın Kuzey Ren Vestfalya Eyaleti'nde okullar bugün tatile giriyor. Yaz tatillerini çocuklarının okul tatiline göre planlayan aileler bugünden itibaren havalimanları ile otoyollarda büyük yoğunluk oluşturacak. Hollanda'nın güney ve orta bölgelerindeki okulların da tatile çıkacak olması dolayısıyla otoyollarda ve sınır kapılarında uzun araç kuyrukları oluşacak. Türkiye'nin sınır kapılarında hafta sonu yoğunluk yasanması bekleniyor. Öte yandan Alman Otomobil Kulübü (ADAC) ile Hollanda Otomobil Kulübü (ANWB), tatilcilere yılın en uzun araç kuyruklarına hazır olmaları tavsiyesinde bulundu. Otomobil kulüpleri "Araçlarınızda bol su bulundurun" açıklaması da yaptı.

 
Silayolu.com
Son Düzenlenme Salı, 24 Temmuz 2018 07:30

(*) ile işaretlenmiş zorunlu alanların tümünü doldurduğunuza emin olun. HTML kodları kullanılamaz.

We use cookies to improve our website. By continuing to use this website, you are giving consent to cookies being used. More details…