Turizm

THY, business sınıfı ikram kategorisin ödülleri topladı.
Geçen hafta 70 bin Euro ve 6 bin Euro değerinde ziynet eşyası ile Karlsruhe Havalimanına iniş yapan 75 yaşındaki Türk yolcu Alman gümrüğüne takıldı.
SunExpress, düşük talep nedeniyle Almanya'nın 6 küçük havalimanından Türkiye'ye yaptığı uçuşları haziran ayı boyunca durdurdu.
Tatilde hangi belirtileri fark ettiğimizde hemen vakit kaybetmeden doktara gitmeliyiz! Aşağıda açıklayacağımız belirtilerden bir kısmı veya tamamını yaşarsanız, zaman kaybetmeden yardım isteyin.
Türk Hava Yolları Genel Müdürü Bilal Ekşi, 30 kilogram bagaj limitinin düşürülmesiyle ilgili açıklamanın tepki görmesi üzerine uygulamaya 30 kilo olarak devam edeceklerini duyurdu.
Yeni değişiklikle,uyarılmasına rağmen emniyet kemerini bağlamamak, baş üstündeki dolabını kapatmamak, başka yolcular veya kabin ekibiyle tartışmaya devam etmek gibi uçuş emniyet ve güvenliğini tehdit oluşturan davranışlarda bulunmanın cezası 1500 TL’
THY dış hatlarda ücretsiz bagaj hakkını 23 kg’a indirdi. Peki hangi hava yolu ne kadar ücretsiz bagaj hakkı veriyor? Karşılaştırmalı olarak okuyun.
Dünyanın en fazla ülkesine yolcu taşıyan havayolu şirketi Türk Hava Yolları (THY), hedef büyüttü. THY Kabin Eğitim Müdürü Yonca Ceylan, kurumda 10 bin kabin memurunun çalıştığını belirterek, 2023’e kadar bu sayıyı 18 bine çıkarmayı hedeflediklerini söyledi.
AnadoluJet, 22-24 Nisan’da satın alacakları gidiş-dönüş biletler ile yolcularını 23 Mayıs-22 Haziran’da yapacakları uçuşlarda, diledikleri bir yönde 1 liraya uçuracak.
THY Fransaya ucuslarda kampanya baslatti, bilet almakicin tarih 13 nisan !!
Alman Frankfurter Allgemeine Zeitung gazetesi, İstanbul Yeni Havalimanı için "Dünya hava trafiğinin kalbi burada atacak" ifadesini kullandı.
Türkiye Otelciler Birliği (TÜROB) tarafından açıklanan verilere göre, geçen Şubat ayında Türkiye genelinde hafif de olsa doluluk artışı meydana gelirken, İstanbul düşmeye devam etti.
Prontotour Yönetim Kurulu Başkanı Ali Onaran, Avrupalı turistin Türkiye'yi terk etme noktasına geldiğini ifade etti. Avrupa'da tatil paketi satmanın neredeyse imkansız hale geldiğini kaydeden Onaran, fiyatların ise 1990'lı yıllara döndüğüne dikkat çekti.
Türk Hava Yolları “eXPhone” uygulaması ile uçuşta da kesintisiz iletişim sunuyor.
ABD'den sonra İngiltere'de Türkiye'nin de aralarında olduğu 6 ülkeden İngiltere'ye yapılacak uçuşlarda kabin içine cep telefonundan büyük elektronik aletlerin alınmasını yasaklarken
Seyahat portalı ‘eDreams’ın 65 bin müşteri değerlendirmesi ile dünyanın en kötü ve müşterilerin en çok beğendiği havaalanlarını belirledi.
Berlin'deki Tegel ve Schönefeld havalimanlarında grev çarşamba sabahına kadar sürecek.
Dünyanın en önemli turizm fuarı ITB Berlin, kapılarını 51. kez ziyaretçilerine açtı. 8 Mart 2017 Çarşamba 15:17 Yazdır Paylaştır Dört gün sürecek fuarda yaklaşık 200 oturumda 400 konuşmacı farklı alan ve konularda sunumlar yapacak.
Pegasus Havayolları, Air Berlin'e ait İzair'deki yüzde 29.51 hissenin tamamını 1.2 milyon euro'ya satın aldı.
2017 yılı itibarıyla uçak biletlerinde kampanyalar yapan havayolu şirketleri, bilet fiyatları minimum 50 TL’den satışa sunarken bazı firmalar ise % 25 oranında indirim uyguluyor. Kampanyalar tüm seferler için geçerli
Sayfa 1 / 16

Last posts